Piibliselts

PIIBLIPOOD
(tühi)

PIIBLIALASED TEATMIKUD 6 Toodet

Kirjandus, mis räägib meile Piibli tekkimisest, Piibli teest meieni, Piibli ajastust, Piibli tegelastest jne.

 • Saadaval Teekond läbi Piibli

  Teekond läbi Piibli

  Teekond läbi Piibli on E100 (ingl k Essential 100) kogumikku kuuluv Piibli uurimise abimees, mis sisaldab hoolikalt valitud lühiksesi piiblitekste - 50 Vanast Testamendist ja 50 Uuest Testamendist.  Selline valik annab lugejale Piiblist ammendava ülevaate ning hoiab ära uppumise selle mahukasse sisusse.   

  12,00 €
  Lisa ostukorvi Vaata

 • Saadaval Raamatute raamat. Piibli tee meieni.

  Raamatute raamat. Piibli tee...

  Raamatute raamat. Piibli tee meieni, EPS, 1998. Meryl Doney Raamatus vaadeldakse Piibli aluseks olnud sündmusi, vaadeldakse ka seda, mis peitub Piibli kaante vahel ning kuidas leida enda jaoks õige viis lugemiseks


 • Tellimisel Piiblientsüklopeedia

  Piibli-entsüklopeedia

  Piiblientsüklopeedia, OÜ Eesti Raamat, 1996. Paratamatult tekib Piiblit lugedes küsimusi ja head teatme- ning taustmaterjalid on siin hädavajalikud.

  14,00 €
  Lisa ostukorvi Vaata

 • Saadaval Elu Jeesuse ajal

  Elu Jeesuse ajal

  Elu Jeesuse ajal, EPS, 2001. Miriam Feinberg-Vamosh  


 • Saadaval Piiblit avades

  Piiblit avades

  Piiblit avades, EPS, 1998. Raamat annab ülevaate kõigist Piibli koosseisu kuuluvatest raamatutest – sisu kokkuvõtte, põhiteemad, võtmetsitaadid ning faktid ajaloolise tausta kohta. Värvilised kaardid, ajatabelid ja fotod seovad tegevustiku tegelike kohtade ja inimestega.

  12,00 €
  Lisa ostukorvi Vaata

 • Saadaval Piibliatlas

  Piibliatlas

  Piibliatlas, EPS, 1994. Piibliatlas koosneb neljast osast: maakaartidest, ajalookaartidest, piiblilookaartidest ning linnadekaartidest.